CR-V e:HEV Promocje

CR-V e:HEV — Wszystkie oferty

Honda CR-V

Honda CR-V e:HEV Sportline już od 1289 zł/mc*

*Oficjalnym partnerem marki Honda jest Europejski Fundusz Leasingowy SA z siedzibą we Wrocławiu (54-202 ) przy ul. Legnickiej 48 C-D. Materiał jest kierowany wyłącznie do osób prowadzących działalność gospodarczą, ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Rata miesięczna 1 289 pln netto, reprezentuje warunki finansowe umowy leasingowej z następującymi parametrami brzegowymi: leasing operacyjny na zmiennej stopie, okres finansowania 36 m-cy, cena samochodu Honda CR-V Hybrid Sportline 2WD: 135 609,76 pln netto, czynsz inicjalny: 15%, wartość rezydualna: 53%. Roczny limit kilometrów wynosi 20 tys. Ostateczne warunki zależą od oceny sytuacji prawnofinansowej leasingobiorcy i zostaną uregulowane w umowie leasingu. Oferta obowiązuje do odwołania.

Honda CR-V

PAKIET AERO Z RABATEM DO 50%

Pakiet wyposażenia Aero dla modelu CR-V z rabatem do 50%. Promocja ważna do wyczerpania zapasów lub do odwołania. Oferta obowiązuje przy zamówieniu w ramach opcji montowanych fabrycznie.

Honda CR-V

PAKIET STYLE Z RABATEM DO 50%

Pakiet wyposażenia Style dla modelu CR-V (wszystkie wersje silnikowe i wyposażenia) z rabatem do -50%. Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Oferta obowiązuje przy zamówieniu w ramach opcji montowanych fabrycznie.