BĄDŹ BEZPIECZNY PRZEZ CAŁY ROK – ZMIEŃ KOŁA NA ZIMOWE

Honda przygotowała zimową kolekcję kół, na których będziesz podróżował nie tylko bezpiecznie, ale także stylowo podczas zimowych miesięcy.

BĄDŹ BEZPIECZNY PRZEZ CAŁY ROK

Wszystkie koła

są przeznaczone i zaprojektowane specjalnie dla Twojej Hondy. Co więcej były one testowane pod wieloma względami, tak aby spełniały Twoje oczekiwania w 100%. Nasze felgi zostały zaprojektowane aby zapewnić maksymalną odporność antykorozyjną w kontakcie ze śniegiem i solą drogową.

Złap przyczepność zimą

Po co ryzykować używając złego ogumienia?

Standardowe opony nie są przystosowane do niskich, zimowych temperatur. W warunkach zimowych, gdy jest chłodno i mokro, ich trakcja jest zmniejszona i może skutkować słabymi osiągami, większym zużyciem paliwa i nadmiernym hałasem. W związku z tym, używaj odpowiednich kół przystosowanych do konkretnych warunków atmosferycznych.

Fakty:

  • Poniżej 7st C zalecana jest zmiana opon na zimowe ponieważ opony letnie zaczną mieć mniejszą przyczepność.
  • Opony zimowe zapewniają Ci odpowiednie prowadzenie w zakrętach oraz najkrótszą drogę hamowania.
  • Opony zimowe zmniejszają ryzyko wystąpienia aquaplaningu.
  • Zapewniają bezpieczną podróż w złych warunkach pogodowych.
  • Drugi zestaw kół może być także tańszym rozwiązaniem dla maksymalnego bezpieczeństwa oraz osiągów w każdych warunkach pogodowych.

Odwiedź swojego dealera Hondy i sprawdź ofertę zimowych opon i kół

Argumenty są proste, kupując opony zimowe inwestujesz w bezpieczeństwo swoje i pasażerów. Mogą Cię uchronić przed niepotrzebnymi kosztami oraz niepewnością.

Wysoce rekomendowane

Dla Twojej wygody Honda przygotowała zestawy kół zimowych w atrakcyjnych cenach, które możesz sprawdzić w załączonym katalogu oraz cenniku. Znajdziesz tam także pełną gamę oryginalnych felg akcesoryjnych aby dopełnić charakterystyczny wygląd Twojej Hondy.

Przygotuj się do zimy z odpowiednimi kołami

Warto myśleć o przyszłości  i upewnić się że jesteś dobrze przygotowany. W specjalnej ofercie kół zimowych Hondy znajdziesz wszystko co jest potrzebne aby bezpiecznie i wygodnie podróżować podczas jesiennych i zimowych miesięcy.