Honda Tczew

dodano: 17.01.2019

honda tczewA gdyby tak samochód Twoich marzeń był na wyciągnięcie ręki? W Twoim ulubionym kolorze i z wyposażeniem, którego wciąż brakuje Twoim dotychczasowym czterem kółkom... A może bardziej zależy ci na niskiej cenie i dostępności samochodu od ręki, bo zaledwie dwadzieścia minut temu wsiadłeś do pociągu zatrzymującym się na Stacji Tczew tylko po to, żeby kupić swoją PIERWSZĄ Hondę? Niezależnie od tego, czy będzie to pierwsza, czy któraś z kolei zapraszamy do salonu Honda Gdańsk.

 

Naszym Klientom oferujemy samochody nowe i używane – do ręki i na zamówienie. Wszystko zależy od tego, czego szukasz i czego oczekujesz od swojej nowej Hondy. Jeśli marzysz o samochodzie, który jak żaden inny dopasuje się do Twoich potrzeb i oczekiwań koniecznie polecamy skorzystanie z konfiguratora Hondy, dzięki któremu w zaledwie kilka chwili zaprojektujesz i zamówisz samochód swoich marzeń. Jeśli natomiast zależy Ci na szybkiej dostępności pojazdu i przystępnej cenie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na samochody używane.

 

Dlaczego Honda?

 

Honda to synonim wygody i bezpieczeństwa. Poszczególne modele rokrocznie uzyskują jedne z najwyższych wyników w rygorystycznych testach bezpieczeństwa, co idzie w parze z wysokimi osiągami i całą gamą wyposażenia. Istotną rolę w najnowszych modelach Hondy odgrywają system wspierające kierowcę. Dzięki nim nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych Honda prowadzi się pewnie i stabilnie trzyma się drogi. Wsparcie kierowcy to także komfort parkowania na najbardziej zatłoczonych parkingach w mieście.

 

Czy mogę to sprawdzić?

 

Klientów zainteresowanych możliwością przetestowania nowej Hondy w ruchu miejskim i na trasie zachęcamy do kontaktu. Podczas jazdy testowej wybranym modelem Hondy będziesz mógł doświadczyć tego, czego my nie potrafimy opisać słowami.

Jazda testowa z rodziną? To żaden problem! Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie samochodu do potrzeb całej rodziny. Dlatego na jazdę testową rodzinnymi SUVami zapraszamy Was wszystkich, z pewnością się nie rozczarujecie!