Honda Chojnice

dodano: 16.09.2019

honda chojniceMarzysz o niezapomnianych wrażeniach z jazdy? Chcesz skorzystać z unikalnej możliwości skonfigurowania swojej Hondy i dopasowania jej do swoich indywidualnych potrzeb? Szukasz przestrzennego samochodu rodzinnego? A może niewielkiego, acz szykownego auta do jazdy po mieście? Interesują Cię samochody nowe czy używane?

 

Tyle pytań i tylko jedna odpowiedź – Honda Gdańsk. Chojnice dzielą od nas niecałe 2 godziny jazdy. Tylko 2 godziny dzielą Cię od Twojej nowej Hondy od dealera!

 

Oferujemy samochody nowe i używane. Nowe proponujemy od ręki lub na zamówienie. Sam możesz zaprojektować swoją Hondę korzystając z naszego konfiguratora. Wystarczy, że wybierzesz model, wersję silnika, kolor lakieru i wyposażenie dodatkowe, a Twoja nowa Honda doskonale wpisze się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Zachwyć rodzinę przestronnym wnętrzem i bagażnikiem, który bez trudu pomieści cały wakacyjny bagaż! Zaskocz znajomych eleganckim i kompaktowym samochodem miejskim o naprawdę dużych możliwościach! Ciesz się niezapomnianymi wrażeniami z jazdy po mieście i na trasie, oszczędzaj dzięki nowoczesnym napędom hybrydowym, przykuwaj uwagę sportową linią nadwozia...

 

Wciąż nie jesteś pewien, czy Honda jest samochodem dla Ciebie? Sprawdź to! Umów się na jazdę testową!

 

Nie musisz nam wierzyć na słowo! Niezapomniane wrażenia z jazdy najnowszymi modelami Hondy mogą stać się również Twoim udziałem. Wystarczy, że umówisz się na jazdę testową. Sprawdź jak nowa Honda radzi sobie w ruchu miejskim, przetestuj ją na trasie szybkiego ruchu.

 

Wahasz się między dwoma modelami? A może masz wątpliwości co do napędu hybrydowego? Wciąż nie jesteś pewien, czy to zawieszenie nadaje się na polskie drogi? Odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości jest jazda testowa nową Hondą.

 

Mieszkasz w Chojnicach lub okolicy? Zapraszamy do salonu Hondy Gdańsk! Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaoferować! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 58-344-90-97.